RA Pozitif Danışmanlık

Hakkımızda

RA Pozitif Danışmanlık; Bireyden Topluma, Kişiden Kuruma, Özelden Genele değişimi, dönüşümü ve gelişimi artırmaya katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Bu amacını gerçekleştirmek için kişisel ve sosyal gelişim çalışmalarına ağırlık vererek hizmet etmektedir. Değişimin, dönüşümün ve gelişimin sadece ben duygusunu harekete geçirmekle elde edilemeyeceğine inanmaktadır. Bu nedenle sağlıklı bir kişiliğe sahip insanların birleşiminden sağlıklı bir biz toplum oluşacaktır. İnsanın içinde yaşadığı toplum ve kendisi ile barışık ve dengede olmasının huzur ve kalıcı başarının temeli oluşturmaktadır. Bu kapsamda bireysel ve grupla psikolojik danışmanlık, terapi, aile danışmanlığı ve profesyonel koçluk/danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Benden bize sağlıklı gelişimin temel ilkelerini kurum ve firmalara da uygulayarak kurum ve çalışanlarının başarılarının artıracağı düşünerek kurum danışmanlığı ve personel eğitimleri sunmaktayız.

Kendini geliştirmek ve profesyonel hizmet sunmak isteyenlere yönelik olarak üniversite onaylı ve uzaktan eğitim imkânı ile sertifika satış danışmanlığı da yapmaktayız.

Sonuç olarak; Amacımız, sizin ve kurumunuzun değişimi, dönüşümü ve gelişimine artı ve pozitif değer katabilmektir