Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen kuruluş olma özelliğini taşıyan Aymir Danışmanlık Hizmetleri 2007 yılında kurulduğundan bu yana başarılarla dolu 11 yılı geride bırakmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bilindiği üzere yurt dışında eğitim alabilmenin en önemli aşamasını oluşturan Danışmanlık Hizmetlerinin tam olarak istenen başarıyı sağlayabilmesi yüksek araştırma kabiliyetine sahip olunmasını ve profesyonel bir mantıkla hareket edilmesini gerektirir.

Dolayısıyla bu özellikleri taşımayan firmaların yurtdışına öğrenci gönderebilmeleri mümkün değildir. Bu bağlamda sizler için geliştirdiğimiz veritabanları ile hizmetler geliştiren Aymir Danışmanlık AY Grup bünyesinde bulunan Aymed Temizlik, Ayçe Hukuk Bürosu, Aymet Sağlık Turizmi gibi çok sayıda şirketten sadece bir tanesidir.

Sahip olduğu yüksek bilgi birikimi ve deneyimi ile kuruluşumuzdan hizmet alan sayısız öğrenciyi yurt dışına göndermiş olmanın mutluluğunu yaşayan Aymir Danışmanlık birçok fonksiyonel işlevi bir arada yürütmektedir. Bu minvalde danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra;

  • Uluslararası Dil sınavları
  • Yüksek lisans, doktora eğitim danışmanlığı (Yurt Dışı)
  • Yurt dışından Türkiye’ye yatay geçiş
  • Eğitim süreci çerçevesinde Askerlik erteleme danışmanlığı
  • Yurt dışında lisans
  • Vize ve Pasaport işlemleri danışmanlığı
  • Yurt dışı oturum izinleri

Gibi birçok hizmeti Aymir Danışmanlık olarak kurumsal niteliklerde sunmaktan kıvanç duyarız. Eğitimin yurt dışında tamamlamak ve bir kariyer edinmek için bizlere itimat eden binlerce öğrencimizi yurt dışında eğitim imkanı ile buluşturan kuruluşumuz kendi sektöründe 1. Numara olma hedefini prensiplerine ve etik anlayışına borçludur.

Firmamız tarafından geliştirilen etik prensipler doğrultusunda önceliğimiz yurtdışına göndermiş olduğumuz öğrencilerimizi başarılı bir şekilde eğitimlerine başlamaları ve aynı yüksek tempo ile sonlandırmalarıdır. Uluslararası kalite standartları çerçevesinde sürdürmekte olduğumuz tüm hizmetlerimizde ilgili olarak bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz ve sormak istediğiniz konularla ilgili olarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Aklın ve bilimsel gerçekliğin yaşam bulduğu Aymir Danışmanlık Kahramanmaraş Temsilciliği olarak sizlere modern çağın gerekliliklerine uygun eğitim imkanları sağlamak bizim için de büyük bir mutluluk kaynağı oluşturmaktadır. Lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz, sizleri cevaplamak üzere telefonlarımız her zaman açık bulunmaktadır.

Saygılarımızla

Aymir Danışmanlık Kahramanmaraş Temsilciliği Hizmetleri

İletişim

Cep: 0531 623 2610
İş: 0344 223 01 65
Mail: info@rapozitifdanismanlik.comBir cevap yazın